Survivor All Star’da 3. eleme adayı belli oldu! Sesler yükseldi ortam gerildi: Nagihan Karadere ağladı

Survivor All Star’da bir önceki gün konseyde takım kaptanı olarak çıkan Özgür’ün çok sayıda yazılması Kırmızı Takım’daki gerginliğin ilk başlancı olmuştu. 2. eleme adayı da Bozok olmuştu. Bozok’un 3.dokunulmazlık oyununda yaptıkları takımı tarafından hoş karşılanmadı. Nagihan Karadere, Bozok’un davranışına sessiz kalmadı. Nagihan ile Bozok tartışırken Gizem Memiç çok fazla ses olduğu için tepki verdi. Bu sefer tartışma Gizem Memiç ve Nagihan arasında şiddetli bir şekilde gerçekleşti.

Dokunulmazlık oyununu 12-3’lük skorla Mavi Takım kazandı.

Dokunulmazlık oyunu sonrasında Bozok’la Nagihan arasında tartışma sürerken Bozok, Nagihan’a ‘Sen kendine bak’ dedi. Nagihan’da ‘Ben kendime bakıyorum. Sen kendine bak, çıktın potaya almadın. Gittin Aysu’ya 2’de 2 yaptırdın’ dedi. İkili arasında tartışma devam ederken Gizem Memiç, “Kulağımın dibinde bağırıyorsun Nagihan’ diyerek çıkıştı. Nagihan’a ben burada seni dinlemek zorunda mıyım diyerek söylendi. Nagihan’da “Tabi ki zorundasın. Çünkü 2022’de beni yazdın.” ifadeleriyle Gizem’e yaklaştı. Takım arkadaşları ikili zor sakinleştirdi.

NAGİHAN KENDİNİ İFADE ETTİ

Konseyde Acun Ilıcalı iki yarışmacıyada söz hakkı vererek onlardan yaşadıklarını anlatmalarını istedi. Nagihan Karadere şu ifadeleri kullandı: 

Acun Bey gerçekten artık, ceza Survivor’u bitsin artık istiyoruz. Takımımız içler acısı. Karşı takımın bizi vurmasına gerek yok ateş etmesine gerek yok. Biz zaten kendi kendimize ateş ediyoruz. Oyun sonrasında yine ben elimden geleni yapmaya çalıştım. Bazı arkadaşlar bölündükleri için bana şu konuşsun, bana bu konuşsun dediler. Ben kendimi geri çektim. O sırada gittim kendi antremanımı yaptım. Yani en azından önümüzdeki oyunlara çıkabilmek için hazırlık yaptım. Orada da şevkim kırıldı çok biliyorlar çünkü. Bugünde 3 sayı aldılar. Nazarlık olsun o da. 3 sayıyı çıkar bende alırım bu bacakla. Benim zoruma giden şu oldu; Biz karşı takımın garanti gördüğümüz sayılarının 3 dokunulmazlığın 3’ünde de Begüm, Sahra ve Aysu… Biz öteki isimlere daha gelemiyoruz bile. Bizim kızlarımız kendilerini o kadar çok büyük ve o kadar yenilmez görüyorlar ki ama tablo ortada. Hepsi ellerinde sembollerle girdiler. Onları başarısı diyorum, bizim başarısızlığımız ama burunlarından da kıl aldırtmıyorlar. Bugün oyun sonrasında ben yine hiçbir şekilde muhattap olmadım, bizim çadıra geldim. O sırada Turabi bana dedi ki ‘Nagihan senden bir ricada bulunacağım. Benim ismimi yazmanı istiyorum’ dedi. Bende asla böyle bir şey yapamam. Yazmayacağım dedim. Onun üstüne daha bizim konuşmamız devam ederken o sırada Bozok, bana bir şeyler söyledi, ‘Zatan bugün kimse sayı almadı, hiç kimse oyun kazanamadı’ derken ‘Beni de yazdın’ dedi, ‘Ee tabii ki seni yazacağım, kimi yazacaktım. Ben adil olanı yapıyorum’ dedim. Takımda zaten epi topu 4-5 kişi, eline güvenebileceğimiz bu kadar kişi var, 6’yı sayamam. Bunun üstüne ben birde çıkacağım Turabi’yi potaya sokacağım mümkün değil dedim. Bozok’u çok seviyorum ama sevdiğim halde yapmak zorundayım. Burada ne yapılması gerekiyorsa onu yapmak zorundayım. Bu asla benim tartışılmayacak olan kırmızı çizgim. Vay efendim oradan Gizem avukatlığını üstlendi Bozok’un. Yani onunla benim bir sorunum da yok. Bozok’la ben atışırken araya girmiş oradan su alıyor herhalde bir baktım, ‘Bağıramazsın, çağıramazsın’ bilmem ne de… Bir baktım orada Bozok çıktı olaydan Turabi çıktı. Konu Gizem’le benim durumuma döndü. Kendisi bana temas etti konuşma sırasında ben zaten o esnada çok yükseğim. Ya hayırdır ya bu yoklukta, bu Survivor’da hangi ara yürek buldun da yedin de bana çemkiriyorsun. Benim zaten ağzım burnumda 10 gündür oyun oynamıyorum açım, susuzum. Bunun sebebide sizlersiniz kardeşim. Orada yedekler, buradan giden Berna bile tok. Ben sizin yüzünüzden açım kardeşim.

Nagihan Karadere yaşadığı zorlukları anlatırken göz yaşlarını tutamayarak ağladı.

GİZEM KENDİNİ İFADE ETTİ

Gizem Memiç’te, “Hangi yanlışı düzelteceğimi şaşırdım. Saymaya çalıştım bir yerden sonra sayısını kaçırdım. Başından gireyim olaya. Birincisi Bozok’u yazmasıyla ilgili hiçbir problemim yok. İsteyen istediği kişiyi yazabilir. Nagihan’a gidipte Bozok’u niye yazdın demedim onun seçimi, istediğini yapabilir. İkincisi oyun alanında Bozok bizim seçim sıralamamızı beklemeden kendisi önden atladı. Bunun da yanlış olduğunu Nagihan’a ben söyledim zaten. Sonra o konuşmada şöyle bir şey oldu. ‘Kötü sözler söyleyerek seçti’ dedi. Bende, ‘Bunlar zaten günlük rutininiz oldu zaten hergün bunları duyuyoruz’ dedim. Oyun sonundaki tartışmamız o daha başka bir şey zaten. Çantamı toparlıyorum. Nagihan ile Bozok tartışmaya başladılar. Tam ortalarındayım ama Nagihan buradan dibimden fazla şiddetli bağırıyor, ‘Benim üstümden yapmayın bu tartışmayı arada kalmayayım’ dedim. Çantamı almaya çalışıyorum, gideceğim. Bir kere daha dedim Nagihan’ın tonuyla. Döndüm giderken Nagihan’ın okları bana döndü. İçinde kalanları herhalde o anda patlatası geldi, ‘2022’de sen beni yazdın’ dedi. Aynı potada şuralarda bir yerde oturuyorduk, 15 kişiydik 7 Gizem, 7 Nagihan çıktı. Mert’e kaldı, Mert’te Nagihan gitsin diyince onun adı çıktı. Zaten aynı potada beni yazmışken benim onu yazmamdan daha doğal bir şey yok. Aşkım o zaman bizimle beraberdi, biz o zaman hepimiz Aşkım’ın yazılacağını düşünüyorduk ama onlar 7 kişi kendileri bir araya gelip Gizem’i yazın ki gönderelim demişlerdi ki beni yazdılar. Çünkü o zaman benden daha güçsüz bir Aşkım vardı. Ben duygusal bir insanım kararlarımı buna göre veriyorum. Aramın iyi olmadığı birisi varken iyi olduğu birisi yazmam. Olurda 2 tane iyi olmadığım kişi çıkarsa o zaman performansa bakarım. Ben neden mutsuz olacağım bir ada kurayım ki kendime. Şuna sürekli değiniyor, ‘Erkeklerin yanına sığınıyor’. Ben böyle birşeyi kabul etmiyorum. 2016’dan beri ya da bu sene asla böyle bir şey yapmadım. ifadelerini kullandı.

3.ELEME ADAYI TURABİ

Turabi konsey öncesi takımından kendisinin adının yazılmasını istemişti. Konseyde 6 Turabi, 5 Ersin, 1 Özgür, 1 Yunus Emre çıktı. 3. eleme adayı Turabi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x