Solana Tabanlı Bu 2 Altcoin Patladı: Yatırımcıları Çok Mutlu!

Yeni Solana tabanlı bir meme coin büyük borsa listelemesinden sonra yüzde 100 artış gördü. Başka bir yerde yine SOL tabanlı bir altcoin yatırımcıları muazzam karlar elde etti. Bu gelişmeler son günlerin trend altcoin’i SOL’un üzerine daha fazla spot ışığı çekti.

Solana tabanlı yeni meme coin patlama yaşadı!

Dogewifhat’ın WIF tokenı, büyük borsa listelemesinin ardından %100 artış gördü. Bu gelişme hem Solana hem de kripto para topluluklarında dalga yarattı. Mem coin’in değeri dört saatlik bir süre içinde 0,1319 dolardan 0,2683 dolara yükseldi. Böylece, kripto para birimi için önemli bir kilometre taşını işaret etti. Bu kayda değer artışın arkasındaki itici güç, tokenin büyük bir kripto para borsası olan Crypto.com’da yakın zamanda listelenmesi. Bu stratejik hamle, Dogwifhat tokenini spot ışıklarının altına itti. WIF 10 milyon dolara yaklaşan işlem hacmiyle piyasa değerini 268 milyon dolara çıkardı.

Şapka takan Shiba Inu cinsi köpeğin cazibesi, kripto topluluğu içinde bir hayranlık sembolü haline geldi. Dogwifhat’i dijital varlıklar denizinde öne çıkaran ayırt edici unsurları içeren paylaşımlarda bir artışa neden oldu. Bu, WIF’in piyasada yarattığı ilk dalga değil. Sadece birkaç gün önce MEXC borsası kapılarını meme coin’e açarak mevcut patlayıcı büyümesi için zemin hazırladı.

WIF günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

ANALOS traderı devasa kârlar elde etti

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto para dünyası Solana ekosistemini yakında takip ediyor. Bugün de SOL destekli bir token olan ANALOS, kripto piyasasında bir çılgınlık hissini yansıttı. On-chain verilere göre, bir trader ANALOS trade’inden Pazartesi günü kayda değer kârlar elde etti. Trader, bu karları beş gün boyunca topladı. Böylece, kripto piyasası meraklıları arasında gelgitli bir spekülasyon dalgası yarattı. Dahası, Solana’nın fiyat sıçramasının ortasında daha geniş kripto piyasasında ortaya çıkan veriler, SOL destekli token için daha fazla çıkarımı körükledi.

On-chain analitik platformu Lookonchain verilerine göre, muazzam kârlar elde eden trader DmBpEfT….zRjm4 cüzdan adresine gidiyor. Ayrıca, verilere göre, adı geçen traderın Solana ağında ANALOS trade’iyle 900 doları 3,47 milyon dolara dönüştürdü. Özellikle, trader 5 günde bu kârı elde ederek kripto fanatikleri arasında büyük bir merak uyandırdı. Bu arada, Lookonchain verilerine göre, traderın elinde hala önemli miktarda ANALOS var.

Solana tabanlı ANALOS fiyatı fırladı!

Yazı itibariyle, ANALOS fiyatı gün içinde %148,0’in üzerinde olağanüstü bir artış gösterdi. Ancak daha sonra gelen satışlarla irtifa kaybetti. Altcoin, yazı sırasında 0,001773 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, haftalık ve aylık bazda %240’ın üzerinde bir yükseliş gördü. Bu arada, ANALOS’ın sergilediği fiyat sıçraması da Solana’nın fiyatındaki sıçrama ile aynı hizada. Yazı itibariyle, Solana fiyatı son 24 saatte %8,8 artarak 124 dolara ulaştı. Solana’nın fiyat sıçramasına haftalık %72’lik bir artış da eşlik etti. İlginç bir şekilde, Lookonchain verileri, bu token’lerin gösterdiği piyasa performansıyla uyumlu. Bu da gelecekleri için iyimserliği körüklüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x