İhanet İddialarının Faili Bilal Hancı Esin Çepni’nin Açıklamalarına İlk Kez Cevap Verdi

Dün sabah fenomen Bilal Hancı’nın eşi Esin Çepni’nin hepimizi şoke eden Instagram hikayeleriyle güne başlamıştık. Kafalar kanalından tanıdığımız fenomen Hancı’nın, 2021 yılında evlenmiş olduğu eşi Esin Çepni’yi aldattığı bir video gündeme resmen damgasını vurmuştu. Esin Çepni konu hakkında açıklamalarını sürdürürken, Bilal Hancı ilk kez suskunluğunu bozdu ve bir özür yazısı yayınladı. ‘Pişmanım’ dedi.

Kafalar kanalından tanıdığımız Bilal Hancı, 2021 yılında Esin Çepni ile dünyaevine girmişti hatırlarsanız.

İkili bir dönem ayrılık aşamasına gelmiş hatta her şeyi bitirdiklerini takipçilerine açıklamıştı. Anlaşmalı olarak gerçekleştirdikleri ayrılıklarının ardından çok uzun süre geçmeden yeniden barıştıklarını, evliliklerine bir şans verdiklerini duyurmuşlardı.

Fakat dün sabah Esin Çepni’nin Instagram hesabı üzerinden ağlayarak aldatıldığını açıklaması herkesi şoke etti.

Yaptığı paylaşımda gözyaşları içerisinde ihanete uğradığını ve bu yüzden Bilal Hancı’nın kendisinden ayrıldığını anlatan Esin Çepni’nin bu sözleri gündeme damgasını vurmuştu.

Ardından Bilal Hancı ve genç bir kadının öpüştüğü o videoyu yayınladı.

Videoda yüzleri net bir şekilde gözükmüyor olsa da Bilal Hancı olduğu anlaşılıyordu. Esin Çepni de bu görüntünün eşine ait olduğunu söyledi.

Bu sabah saatlerinde bir televizyon programına katılan Esin Çepni, gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

Bu sırada Bilal Hancı dünden beri koruduğu suskunluğunu bozdu ve programa telefonla bağlanarak ilk kez açıklama yaptı. Esin Çepni ise aralarının 1 aydır soğuk olduğunu ve henüz ayrılmadıkları sırada aldatıldığını söyledi.

Bilal Hancı ise Instagram hikayeleri üzerinden bir özür yazısı yayınlayarak 19 Ekim’de anlaşmalı olarak boşandıklarını, eski eşini aldatmadığını ama yine de yaptığının yanlış olduğunu paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x