Duygu Kumarki’nin değişimi gündeme oturdu

İsmail Hacıoğlu’nun eşi Duygu Kumarki estetik operasyonlardan sonra bambaşka birisi oldu. Estetik iddialarını reddeden Kumarki’nin açıklaması ise “Ters ışıkta çekilmiş” oldu. İsmail Hacıoğlu’nun eşi Duygu Kumarki’nin eski ve yeni hâli arasındaki değişimi fark eden bir magazin sayfası, Kumarki’nin bu değişimini sosyal medyada paylaştı. “2.sayfaofficial” tarafından yapılan paylaşımda Kumarki’nin estetik operasyon geçirdiği yorumu yapılırken bu “imaj” değişimiyle Kumarki’nin Umut Akyürek’e benzetildiği belirtildi.

DUYGU KUMARKİ CEVAP VERDİ

Kumarki ise “Estetik” iddialarını yalanlayarak, “Ters ışık” ve yorgunluk sebebiyle farklı gözüktüğünü öne sürdü. Duygu Kumarki ilgili paylaşıma şu sözlerle cevap verdi:

“Ya siz şimdi herkesi bitirdiniz bana mı geldiniz… Ters ışıkta çekilmiş gecenin 00:30’da, yüzümdeki makyaj dahi kontürü bozulmuş. Ağladık filmde kusura bakmayın, yüzümde yeni bir şey yok ne yazık ki… Sadece 3 gün önce platinden koyu kumrala dönüp değişiklik yapmak istedim saçımda ve kötü ışık kötü ansızın çekilmiş. 5 saatlik makyaj sonrası bir fotoğraf sanki… Yanağım balon gibi, bunu bilip bilmeden estetik müdahale gibi sunup burada eleştiri odası kuruyorsunuz… Of neyse gerçekten akıl fikir diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x