Dikkat: LINK ve Bu 7 Altcoin İçin Önemli Gelişmeler Var!

Kripto para piyasası bugün kırmızı bölgenin derinliklerine doğru ilerliyor. Lider kripto para Bitcoin başta olmak üzere çoğu büyük altcoin düşüş gösteriyor. Bununla birlikte, piyasada hareketlilik devam ediyor. Aave yeni bir marka alırken, Binance BEAMX’i vadeli işlemlerde listeliyor. Piyasadaki önemli gelişmeleri okuyucularımız için derledik.

LINK, MATIC, ARB ve bu 5 altcoin için önemli gelişmeler…

Aave Companies Avara’ya dönüşüyor

Açık kaynaklı likidite protokolüne öncülük etmesiyle tanınan önde gelen Blockchain altyapı kuruluşu Aave, dönüştürücü bir yeniden markalaşma sürecinden geçti. Eskiden Aave Companies olarak tanınan kuruluş, artık ‘geniş’ anlamına gelen Fince bir terimden esinlenen Avara olarak karşımıza çıkıyor.

Yeniden markalaşma, merkezi olmayan sosyal medya protokolü Lens ve stablecoin GHO’nun yanı sıra, yaygın olarak tanınan likidite protokolü Aave de dahil olmak üzere çeşitli portföy markalarını denetlemede stratejik bir değişime işaret ediyor. Aave markası Aave Labs bünyesindeki kimliğini koruyacak. Bununla birlikte, altcoin projesinin yerel tokenı AAVE’nin bu geçişten etkilenmemesi dikkat çekici.

Binance, BEAMX’i vadeli işlem

Binance, 17 Kasım’da yaptığı resmi duyuruya göre, BEAMX 1-50x U kalıcı sözleşmelerini 17 Kasım TSİ 21:30’da piyasaya sürecek. Kriptokoin.com olarak, daha önce 25 Ekim’de Binance’in Merit Circle (MC) için Beam’e (BEAMX) token takası, artırımı ve marka yükseltmesini destekleyeceği bildirilmiştik.

Bir balina, Binance’e ARB tokenı yığıyor

On-chain analitik platformu Lookonchain’in bildirdiğine göre bir balina son 15 saat içinde Binance’e 4,93 milyon ARB token (5,33 milyon USD değerinde) yatırdı. Lookonchain, bu balinanın 26-27 Nisan tarihlerinde, fiyat 1,38 dolar civarındayken Binance’ten 4,93 milyon ARB tokenı (6,79 milyon dolar değerinde) çektiği bildirdi. Dolayısıyla balina şimdi satması halinde yaklaşık altcoin projesinden 1,46 milyon dolar zarara yazacak.

Akıllı para, ETH, MATIC, NXM, WBTC ve LINK alıyor

Nansen’in 17 Kasım tarihli verilerine göre, Akıllı Para, 5 tokene akıyor. Bu bağlamda, Ethereum ağındaki 24 saatlik fon girişi takip listesi aşağıdaki gibi:

  • ETH: Giriş yaklaşık 75,14 milyon dolar. Altcoin, şu anda 1.986,22 dolardan ve son 24 saatlik %3,33 düşüşle işlem görüyor.
  • MATIC: Giriş yaklaşık 11,15 milyon dolar. Altcoin, şu anda 0,8674 dolardan ve son 24 saatlik %6,66 düşüşle işlem görüyor.
  • WBTC: Giriş yaklaşık 5,21 milyon dolar. Altcoin, şu anda 36.448,01 dolardan ve son 24 saatlik %2,63 düşüşle işlem görüyor.
  • NXM: Giriş yaklaşık 2,23 milyon dolar. Altcoin, şu anda 56,4 dolardan ve son 24 saatlik %4 düşüşle işlem görüyor.
  • LINK: Giriş yaklaşık 1,94 milyon dolar. Altcoin, şu anda 14,06 dolardan ve son 24 saatlik %5,2 düşüşle işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x