Tolgahan Sayışman Depremzede Çocuklar İçin Harekete Geçti: Okul Projesi Geliyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından ülkemizin dört bir yanından deprem bölgesine yardım eli uzandı. Birçok ünlümüz de depremzede vatandaşlarımız için yardımlarda bulundu. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman da depremzede çocuklar için kolları sıvadı. Sayışman, depremzede çocuklar için okul projesi yürüttüklerinden bahsetti. 

İşte detaylar…

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler toplamda 11 ilimizi etkileyerek büyük yıkımlara yol açtı. Ülkemizin dört bir yanından ise deprem bölgesine yardım eli uzandı.

Depremin gerçekleştiği günden itibaren birçok gönüllü vatandaşımız o bölgeye giderek yardımlarda bulunmaya başladı. Ardından birçok ünlü isim de deprem bölgesine giderek yardım eli uzattı.

Deprem bölgesine yardıma giden ünlülerimiz hem oradaki vatandaşlarımıza destek oldular hem de deprem bölgesinden yardım çağrısında bulunmaya devam ettiler.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman da depremzede çocuklara destek veren ünlüler arasında yer aldı. Sayışman ‘Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği’ ile bir araya geldi.

Tolgahan Sayışman, toplantının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Tolgahan Sayışman toplantının ardından Kahramanamaraş depreminin yaralarını sarmak için bir araya geldiklerini ve bir projeye başladıklarını belirtti. Sayışman özellikle deprem bölgesinde bir okul projesi yönettiklerini ve deprem bölgesinde okul açmak istediklerini belirtti.

Tolgahan Sayışman deprem bölgesi için daha yapacak çok işleri olduğunu da belirtti.

Tolgahan Sayışman, basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda ‘Daha yapacak çok işimizin olduğuna inanıyorum. Okul projemizi de en doğru zaman ve lokasyonda hayata geçirmek için bakanlıklarımızla da temas halindeyiz.’ ifadelerini kullandı. 

Bir yandan da dizi projesi devam eden ünlü oyuncu, dizilerinin güzel gittiğini, zorlukları olsa da bir o kadar keyifli olduğunu da dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir