Songül Karlı’nın Yıllar Önceki Estetiksiz Haliyle Son Halini Görünce Değişim Yerine Evrime İnanacaksınız

Günümüzde estetik olmak ya da küçük müdahaleler yaptırmak neredeyse oldukça sıradan şeyler. Göz önünde olan ünlülerin estetikle olan değişimleri ise herkesten çok şaşırtıcı. Songül Karlı’nın yıllar öncesine ait bu görüntüsü ile şimdiki halini karşılaştırınca bakalım ne düşüneceksiniz?

Z Kuşağı onun televizyon ekranlarına ilk çıktığı zamanları hatırlamaz ama bir zamanlar bağlama çalıp türküsünü söyleyen böyle bir genç kızdı Songül Karlı.

İlk kaseti olan “Derman Sendedir” çıktığında yıl 1991’di. O yüzden bazılarınızın hatırlamaması normal…

Kara kaşlı, kara gözlü, oldukça çekingen bir şekilde türkülerini söyleyen bu kızın yıllar sonra bambaşka bir kadın olacağını da çoğumuz bilemezdik.

Dış görünüşündeki değişimine önce kaşlarını incelterek başladı

Sonra krepe atarak kabarttığı saçlarından vazgeçti ve saç rengini de açmaya başladı.

Yıllar içerisinde şarkıcılık kariyerine bir kenara koyup televizyon programlarında yer almaya başladı. Hatta birçok kişi onun Türk Halk Müziği sanatçısı olduğunu unuttu bile…

İşte tam da bu dönemde estetik müdahalelere başvurmaya başladı.

Önceden “hiçbir yerimde estetik yok” diyen Karlı, daha sonra Fransız askısı yaptırdığı o anları paylaşmaktan da çekinmedi.

Üç kere göğüslerini küçülten Songül Karlı, yüz gerdirme, botoks ve dolgu işlemlerinden sonra oldukça değişti.

Son halini Instagram hesabından paylaşan sanatçının bir zamanlar bağlama çalıp türkü söyleyen o kız olduğuna inanmak neredeyse imkansız.

Fakat şu da bir gerçek ki, yıllara meydan okumak konusunda oldukça başarılı. Yaptırdığı estetikler de oldukça yaramış, yalan yok.

Kendisi zaten bu konuyla ilgili Instagram’da “ben hep güzeldim” yorumunu yaparak son noktayı koymuştu. Herkes Songül Karlı kadar kendine güvense ne güzel olur…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir