Oppo Find X6 Pro Türkiye’de satışa çıkacak mı? İşte yanıtı!

Oppo, 21 Mart’ta Find X6 serisi akıllı telefonlarını tanıtmayı planlıyor. Serinin Find X6 ve Find X6 Pro modellerinin bulunacağı düşünülüyor ve bu telefonlar sırasıyla Dimensity 9200 ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga setleri tarafından desteklenecek. Geçen yıl, Find X5 ve X5 Pro Çin ve küresel pazarlarda satışa sunuldu. Ancak, bu yıl sadece standart varyantın Çin dışındaki pazarlarda piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

Ice Universe adlı sızıntı kaynağının yeni bir tweet’ine göre, Find X6 küresel olarak piyasaya sürülecek, ancak Find X6 Pro olmayacak. Rapora göre, Find X6 Nisan ayında Çin’de resmi olarak tanıtılacak ve dünya genelinde diğer pazarlarda da raflardaki yerini alacak.

Oppo Find X6 Pro Türkiye’de satışa çıkacak mı? İşte yanıtı!

Find X6 Pro‘nun artık yalnızca Çin pazarına özgü kalacağı söylendiğine göre, Find X6’nın daha geniş pazarlarda bulunabilir olabileceği görünüyor. Çin’de zaten piyasaya sürülen Vivo X90 Pro+ modeli, yakında piyasaya sürülecek olan Xiaomi 13 Ultra ve Oppo Find X6 Pro’nun hepsi 1 inç Sony IMX989 50 megapiksel ana kameraya sahip.

Vivo, Vivo X90 ve X90 Pro’yu küresel pazarlarda piyasaya sürmüş olsa da, X90 Pro+ Çin dışında piyasaya sürülmedi. Find X6 Pro’nun da X90 Pro+ gibi aynı kaderi paylaşması bekleniyor, bu nedenle Xiaomi 13 Ultra, küresel pazarda piyasaya sürülecek ilk 1 inç kamera sensörlü telefon olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir