Milletvekili Adayı mı Oluyor? Haluk Levent Siyasete Gireceği Yönündeki İddalara Yanıt Verdi!

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş depremlerinde tüm Türkiye’de seferberlik başlatılmıştı. Korkunç afetlerin ilk gününden bu yana çalışmalarını bir an olsun bırakmayan isimlerin başında Haluk Levent geldi. Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile herkesin yardımına koşan ünlü şarkıcının siyasete adım atacağı iddia edildi. Bir partiden milletvekili adaylığı teklif edildiği konuşulan Haluk Levent konuya dair yaptığı açıklamayla gündem oldu. 

Detayları görelim…

Ülkemizin güney doğusunu harabeye çeviren depremlerde on binlerce kişi yaşamını yitirdi. Yüreğimize derin yaralar açan depremlerin ilk gününde bölgeye yardım koşan isimlerin başında Haluk Levent geldi.

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile birlikte yaptığı yardımlarla milyonların içini ısıtan ünlü şarkıcı afet bölgesini bir an olsun terk etmedi.

Yardımlar dağıtan, depremzedelerin çağrılarına kulak veren Levent’in siyasete atılacağı iddiaları kısa sürede gündem oldu.

Bir partinin milletvekili adaylığı götürdüğü konuşulan Haluk Levent, sosyal medyada dikkat çeken konuya dair açıklama yaptı.

Aktif olarak kullandığı Twitter hesabından açıklama yapan Haluk Levent, “Bugün de başka bir siyasi parti gönüllüleri siyasete gireceğimi yazmışlar. Tabii ki öyle bir şey yok. Yıllarca yazdım. Olmadı, olmayacak. Zaten bir siyasi partiye girsem patavatsızlığımdan ve şapşallığımdan partinin oyu dibe düşer. Şu anda tek gündemim deprem. Bilginize” ifadeleriyle milletvekili olacağı yönde çıkan iddiaları yalanlamış oldu.

Birçok kişi tarafından milletvekili olması gerektiği savunulan Haluk Levent’in paylaşımı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir